Captain America Civil War – Power Pose Series Iron Man Mark XLVI 31 cm [Hot Toys]

Společnost Hot Toys představuje Iron Man Mark XLVI (Sixth Scale Figure) z filmu Captain America: Občanská válka.

Ve třetím pokračovaní úspěšné filmové komiksové série Captain America čeká tým hrdinů Avengers opravdu velmi těžká zkouška. Po nečekaných událostech se vládní organizace rozhodne pro ustanovení dohledu nad celým týmem a nechtěně je rozdělí na dva znepřátelené tábory, které zastávají odlišné názory na současnou situaci.

Na jedné straně stojí  v čele miliardář Tony Stark v obleku Iron Mana a na straně druhé v čele samotný kapitán Amerika. Dopadne to dobře?

Akční sběratelská figurka je v měřítku 1/6, vysoká 31 cm. Velký důraz kladen na detailní podobu s postavou Iron Mana. Neuvěřitelných 28 svítících LED bodů po celém těle a speciální metalický lak na aerodynamickém brnění.

Figurka Mark XLVI Power Pose má kloubovou hlavu a ramena. V balení také najdeme výměnné ruce a stojánek se jmenovkou na kterém je i logo filmu.

Pro fanoušky filmu a postavy Iron Mana povinnost – objednávejte zde!

marvel-iron-man-mark-xlvi-sixth-scale-captain-america-civil-war-hot-toys-902622-01 marvel-iron-man-mark-xlvi-sixth-scale-captain-america-civil-war-hot-toys-902622-02 marvel-iron-man-mark-xlvi-sixth-scale-captain-america-civil-war-hot-toys-902622-03 marvel-iron-man-mark-xlvi-sixth-scale-captain-america-civil-war-hot-toys-902622-04 marvel-iron-man-mark-xlvi-sixth-scale-captain-america-civil-war-hot-toys-902622-05 marvel-iron-man-mark-xlvi-sixth-scale-captain-america-civil-war-hot-toys-902622-06 marvel-iron-man-mark-xlvi-sixth-scale-captain-america-civil-war-hot-toys-902622-07

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *