Star Wars Rogue One – ARTFX+ Statue Scarif Stormtrooper 18 cm [Kotobukiya]

Společnost Kotobukiya nám představuje novinku – Scarif Stormtrooper Two Pack z filmu Rogue One: Star Wars Story.

Doposud nepříliš známý britský režisér Gareth Edwards nám představil zcela nový samostatný snímek Rogue One: A Star Wars Story s napínavým dobrodružným příběhem, a také samozřejmě i se spoustou nových postav. V hlavní roli neohrožené hrdinné rebelky Jyn Erso se objeví britská vycházející hvězda Felicity Jones.

V tomto originálním filmu se na vzdálené planetě Scarif vyskytují nebezpeční vojáci Impéria tzv. Shoretrooper, kteří jsou vycvičeni a především hlavně vybaveni pro těžký boj v tropickém prostředí. Zajímavostí je, že film Rogue One je vůbec prvním dílem z kultovní série Hvězdné války, kde se na začátku filmu neobjeví klasický úvodní běžící text, který je pro tuto ságu typický.

Sběratelské sošky jsou v měřítku 1/10 od světoznámého výrobce Kotobukiya, vysoké 20 cm a vyrobené z velmi kvalitního PVC. Toto speciální dvojbalení je vydáno v sérii označené ARTFX+, která má společné měřítko. Velmi detailní zpracování postav podle filmové předlohy Rogue One: Star Wars Story.

V balení najdeme také výměnné části, které umožňují zobrazení sošek v různých zajímavých akčních pózách. Baleno v pěkném sběratelském boxu.

Objednávejte zde!

Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-001 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-002 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-003 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-004 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-005 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-006 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-007 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-008 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-009 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-010 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-011 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-012 Koto-Rogue-One-Scarif-Stormtrooper-2-Pack-013

Datum:
Hodnocení:
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *