5 stylových doplňků k Návratu do budoucnosti

Přesně do dnešního dne, 21. 10. 2015 se Marty McFly s doktorem Emmettem Brownem vydávají jako hrdinové filmu Návrat do budoucnosti II. Celý svět slaví tento den jako den Návratu do budoucnosti a i když budoucnost (nyní už současnost) zdaleka nevypadá jako ve filmu, máme pro vás 5 doplňků, které jako fanoušek musíte mít!

 

01-figurky

1. Stylové figurky Martyho a doktora Emmetta
20 cm vysoké, stylově zpracované vinylové figurky hlavních hrdinů Návratu do budoucnosti! Jsou balené ve sběratelském boxu a na poličce či pracovním stole udělají velkou parádu! Koupit zde!

 

 

02-ksilt

2. Martyho kšiltovka z druhého dílu
Autenticky zpracovaná replika kšiltovky Martyho McFlye na motivy Back To The Future II. Koupit zde!

 

03-delorean

3. Model DeLoreanu v měřítku 1/24
Detailně zpracovaný model DeLoreanu z Návratu do budoucnosti II. Baleno ve sběratelském boxu. Provedeno v měřítku 1/24. Objednat zde!

 

04-kondenzator

4. Proudový kondenzátor v životní velikosti
Detailně zpracovaná replika stroje času (proudového kondenzátoru) na motivy Back to the Future. Autenticky zpracované, robustní konstrukce. Oficiální licence, rozměry: 40 cm x 28 cm. Koupit zde!

 

05-delorean

5. Luxusní model DeLoreanu v měřítku 1/6
Dokonale zpracovaná replika DeLoreanu na motivy Back to The Future v měřítku 1/6. Model je dlouhý úctyhodných 72 cm, detailně zpracovaný exteriér s kabely podél karoserie. Otvírací dveře poskytnou náhled do kabiny, která je naprosto autenticky zpracovaná. Včetně LED osvětlení interiéru i exteriéru. Rozměry: 21 cm x 35 cm x 72 cm. Objednat zde!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *